LISTA AKTUALNOŚCI LISTA AKTUALNOŚCI

Radosny i udany dzień już za nami!

W sobotę 04 czerwca 2022r. wspólnie z podopiecznymi Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej nr 4 w Zielonej Górze świętowaliśmy Dzień Dziecka.

Było nam niezmiernie miło, że mogliśmy się ponownie spotkać z tymi wspaniałymi dzieciakami i poprzez gry i zabawy przekazywać wiedzę na temat przyrody i ekologii. Nie zabrakło także poczęstunku. Były pieczone kiełbaski, słodycze i mnóstwo zdrowych owoców.

Dzięki wsparciu leśników i myśliwych udało się przekazać na rzecz Pogotowia Opiekuńczego sprzęt sportowy, który pozwoli podopiecznym na spędzanie aktywnie czasu po dobrze zakończonym roku szkolnym. Pomimo, że pogoda dzisiaj momentami nie rozpieszczała, wszyscy dobrze się bawili.

Bardzo dziękujemy Dyrekcji Pogotowia Opiekuńczego w Zielonej Górze za współpracę. Wielkie podziękowania dla Prezesa Koła Łowieckiego DROP w Zielonej Górze Przemysława Leśniaka oraz Pani Iwony Leśniak za koordynację przygotowań do dzisiejszej imprezy. Serdeczne podziękowania również dla Jacka Banaszka i PZŁ Zarząd Okręgowy w Zielonej Górze oraz dla Nadleśnictwa Zielona Góra za duże wsparcie w organizacji dzisiejszego święta. Wielkie dzięki dla firmy Terra-Plant Piotr Kaczmarczyk z Ochli za ufundowanie pysznych truskawek, które osłodziły nam dzisiejszy dzień. Polecamy lokalne truskawki, bo są najsmaczniejsze. Członkowie z Koła Łowieckiego DROP w Zielonej Górze: Danusia, Kuba, Kamil i Ola, wielkie dzięki za pomoc w przygotowaniach.

Wspaniałym dzieciom jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka. Do zobaczenia za rok!

Tekst i zdjęcia: facebook Koło Łowieckie DROP Zielona Góra

Relacja w Radio Zachód