Aktualności Aktualności

KINO

XVI Kniejowa Impreza Na Orientację zakończona! W tym roku Wzgórza Piastowskie opanowała niemal setka harcerzy i nie tylko. Uczestnicy zmagali się na trasach Zuchowej, Harcerskiej, Starszoharcerskiej i Wędrowniczej - wszyscy dotarli do mety bez większych problemów. Oczywiście jak co roku dopisała nam pogoda i dopiero podczas powrotu pod Amfiteatr zaatakował nas grad. Gratulujemy najlepszym!, życzymy powodzenia w przyszłym roku pozostałym! Musimy też Was wszystkich pochwalić bo w tym roku mieliśmy zdecydowanie mniej zagubionych harcerzy i harcerek :)

XVI Kniejowa Impreza Na Orientację zakończona! W tym roku Wzgórza Piastowskie opanowała niemal setka harcerzy i nie tylko :P Uczestnicy zmagali się na trasach Zuchowej, Harcerskiej, Starszoharcerskiej i Wędrowniczej - wszyscy dotarli do mety bez większych problemów. Oczywiście jak co roku dopisała nam pogoda i dopiero podczas powrotu pod Amfiteatr zaatakował nas grad. Gratulujemy najlepszym!, życzymy powodzenia w przyszłym roku pozostałym! Musimy też Was wszystkich pochwalić bo w tym roku mieliśmy zdecydowanie mniej zagubionych harcerzy i harcerek :)
 
 
Dziękujemy tym, którzy wsparli finansowo zakup nagród, a także wszystkim, którzy pomagali w organizacji XVI KINO bez Was ciężko byłoby zorganizować tą imprezę. Szczególe podziękowania należą się Nadleśnictwu Zielona Góra i Komendzie Hufca Zielona Góra :)

Nadleśnictwa i inne

 

Mapa lasów

Mapa lasów

 

Sprzedaż

Sprzedaż

Polecamy Polecamy